EMAKUME MASTER CUP #LARRABETZU

Kaixo.

Hau bialdu dauskue:

LABORAL KUTXA EMAKUME MASTER CUPen bigarren eta hirugarren jardunaldiak Larrabetzun jokatuko dira asteburu honetan. Zehatzago, larunbatean eta igandean, hilak 17 eta 18, arratsaldez, hango pilotalekuan.

Oraingo honetan Promozio-mailako 22 bikote, 44 pilotari, hortaz, zapi multzotan banatuta, arituko dira nor baino nor.

Erantsita bidaltzen dizkizuegu hilaren 17ko eta 18ko programazioak (bikoteak, ordutegiak…).

Informazio gehiago: www.emakumemastercup.eus eta Facebooken.

La segunda y tercera jornadas de la LABORAL KUTXA EMAKUME MASTER CUP se celebrarán en Larrabetzu éste fin de semana; ésto es: el sábado día 17 y el domingo día 18, a partir de las 16:30 de la tarde.

Serán 22 parejas, 44 pelotaris, que se enfrentarán encuadradas en siete grupos en el frontón de Larrabetzu.

Adjunto enviamos la programación de los días 17 y 18 (parejas, horarios…).

Más información: www.emakumemastercup.eus y en Facebook.

Edozelan, hauexek dira Larrabetzun arituko diren 22 bikoteak / En cualquier caso, éstas son las 22 parejas que competirán en Larrabetzu:

ALAITZ BADIOLA (AZPEITIA)-OHIANA ORBEGOZO (AZPEITIA)
ANDREA ALDAREGIA (IRUÑA)-MAITE TELLERIA (ERASO)
ANA BELEN GINER (VALENCIA)-MAIALEN MAGUNAGOITIA (ARRAZOLA)
JONE GOIRI (LARRABETZU)-ANE BARAIAZARRA(LARRABETZU)
LEIRE GALDOS (DONOSTIA)-IRATI OTAEGI (ZIZURKIL)
MARIA GRANADO (HERNANI)-MARITXU OIARTZUN (ERRENTERIA)
AINHOA URIEN (ABADIÑO)-AMAIA VICARIO (DONOSTIA)
NURIA TELLERIA (BERRIZ)-CARLOTA ALBAS (ZARAGOZA)
MARIA ISABEL GARCIA (BARCELONA)-JOSUNE JIMENEZ (BARCELONA)
ARAITZ EIZAGIRRE (ARRUA)-NAROA ELIZALDE (ZUBIETA)
NAROA ITURAIN (IRUÑEA)-LARA RUIZ (EULATE)
LEIRE GALEANO (ANTZUOLA)-NAGORE GALEANO (ANTZUOLA)
NAGORE ARAMENDI (AZPEITIA)-OHIANA UNANUE (AZPEITIA)
GARAZI MARTINEZ (NÁJERA)-AINIZE LABAIEN (AMEZKETA)
ANA AGILERA (LEMOA)-NAGORE AZKUETA (LEMOA)
MADDI UNANUE (AZPEITIA)-NAROA AGIRRE (ZESTOA)
AINHOA ROMERO (LEMOA)-IRENE URZELAI (OÑATI)
IBONE SALINAS (BRIÑAS)-IRATI SALINAS (BRIÑAS)
AINHOA BERUETE (UHARTE)-ANE MENDIBURU (UHARTE)
MAIALEN GANZARAIN (LIZARTZA)-NAIA UGARRIZA(OROZKO)
MAITE TOLOSA (AMEZKETA)-ANE ARTEAGA (LASARTE ORIA)
IZASKUN MARTIN (BASAURI)-GENTZANE ALDAI (OROZKO)

Elkarbanatu:

Utzi Erantzun bat